Laptop, Tablete & Telefoane
PC, Periferice & Software
TV, Audio-Video & Foto
Electrocasnice & Climatizare
Gaming, Carti & Birotica
Bacanie
Fashion
Ingrijire personala & Cosmetice
Casa, Gradina & Bricolaj
Sport & Travel
Auto, Moto & RCA
Jucarii, Copii & Bebe

Topper saltea aloe vera2, 114x200, 6 cm

Alege Dimensiune (cm): 114 X 200

Estimat livrare în:

Informatii:
  • 14 zile drept de retur

  • Garantie inclusa: detalii

    • Persoane fizice: 60 luni

PRP: 706,64 Lei

395,33 Lei

In rate: de la 28,40 Lei / luna detalii

Vândut și livrat de: Ekotekc 1 3.3

În stoc

Cumpara in Rate
de la 28,40 Lei

Se încarcă

Se încarcă

Descriere

Top salteaua Aloe Vera2 6 см reprezinta o optiune excelenta pentru inlocuirea saltelei vechii, camping sau pentru cei care calatoresc mai des. Nucleul din spuma poliuretanica Sonnocell de 4 cm are densitate de 30 kg/m3, duritate medie spre mare si ofera suport perfect pentru coloana vertebrala si relaxeaza muschii.

Husa acestei top saltele este maltasata, confectionata din tesatura de inalta calitatea “Aloe Vera”, care respira, este moale, neteda si blanda cu pielea.

A doua parte a husei e acoperita de tesatura de tip Jacquard, care nu permite alunecarea si ofera o aderenta mai buna. In colturile acestei top saltele sunt cusute 4 benzi elastice, pentru a va ajuta s-o atasati pe vechea saltea.

- Saltea cu doua fete;

- Nucleu ortopedic – spuma poliuretanicaSonnocell;

- Inaltimea top saltelei – 6 cm;

- Potrivita pentru persoanele care sufera de dureri de spate si dureri musculare;

- Husa – “Aloe Vera”, material textil care respira, acopera ambele fete ale saltelei, are un efect calmant;

- Salteaua se livreaza rulata in vid, intrun pachet steril, care o mentine complet curata in timpul transportului.

Specificatii

Caracteristici generale

Tip Spuma poliuretanica
Material husa Textil
Densitate 30 kg/m³
Nivel fermitate Medie
Greutate maxima recomandata/persoana 140 Kg
Caracteristici cheie Antialunecare Reversibil Respirabil Strat Aloe Vera Ortopedic
Continut pachet 1 x Topper
Culoare Alb Crem

Dimensiuni

Grosime 6 cm
Dimensiune (cm) 114 x 200

Brand: Ekotex

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.

Se încarcă

Se încarcă

Recenzii


3.73

11 review-uri

4

Reviews cumparatori eMAG


Nita Diana

19 Noi 2021

Review scris pentru varianta 130 X 190

Nu recomand

Review utilizator eMAG

Am comandat cu o colega de apartament 2 toppere pt. Niste paturi destul de vechi si de uzate.
Ea a mers pe optiunea unui topper cu aloe vera2, eu pe acesta. Ma convinsesera review-urile si faptul ca avea grosimea din descriere. In realitate topperul e o husa cu fermoar cu un burete de slaba calitate la mijloc, care are pe o parte ceva denivelari (se vor a fi cu efect de masaj) si pe care eu nu m-am odihnit.
Am incercat sa il folosesc pe verso, pe zona plata, dar nu sunt multumita. Poate pe un pat mai zdravan altfel se simte insa noua nu ne-a folosim. Avand mai ales cu ce compara, acesta se observa ca e mai slab calitativ.
Prefer sa fac retur si sa aleg unul identic cu al colegei mele sau sa imi achizionez altceva.

Adauga comentariu

Spirici Bogdan

08 Iul 2021

Review scris pentru varianta 82 X 200

Acceptabil

Review utilizator eMAG

Mare atentie eu am achizitionat 1 bucata 82x200,. Latimea de 82 cm este conform descrierii, lungimea insa nu are doar 194 cm fata de 200 cm cum au ei la descriere

Adauga comentariu

Claudia SS

17 Feb 2020

Review scris pentru varianta 130 X 190

Foarte slab

Review utilizator eMAG

Buretele este moale, de calitate foarte slaba, nici vorba de sustinere, te duci cu totul in el! E fix degeaba. Husa aluneca pe pat. O dau inapoi.

Adauga comentariu

Dan

26 Aug 2019

Review scris pentru varianta 72 X 190

Multumit

 Review cumparator eMAG

Deocamdata produsul este in regula. Vom vedea daca isi mentine caracteristicile si peste un an. Doi...

Adauga comentariu

Chira Horea Alexandru 26 Oct 2019

Se poate rula dupa ce a fost desfacut? Pentru a fi depozitat cand nu este folosit.
Va fi folosit pe o canapea extensibila doar la nevoie.

Se încarcă

Se încarcă

Meniu de accesibilitate

Setări de font

Mărește sau micșorează fontul 100%

Ajustează conținutul

Ajustează culorile

Ajustează cursorul