Troler mare Bezubi POLO, bagaj de cala, 76 x 50 x 32 cm, volum 120 l, maner telescopic, 4 roti duble silentioase, rotire 360°, inchidere cu fermoar si cifru, compartimentare cu buzunar, material ABS Anticasabil, fucsia
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici
| Numar compartimente | 2 |
| Culoare | Fucsia |
| Material | ABS |
| Sistem inchidere | Fermoar |
| Functii | Rezistent la uzura Inchidere cu cifru Manevrare usoara Rezistent la zgarieturi Greutate redusa Roti multidirectionale Orientare ajustabila Rezistent la apa, impermeabil |
| Numar roti | 4 |
| Tip compartimente | 2 x Compartimente interioare |
| Detalii | Aplicatie frontala cu logo Roti silentioase 4 roti ce se rotesc la 360 ° Valiza / Geamantan / Bagaj de mana Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Trolere / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect / Troler mare / Troler mediu / Trolere copii / Geamantane / Geamantan piele / Valize / Troler cabina Roti detasabile |
| Tip incuietoare | Cifru |
Compozitie
| Exterior | 100% polipropilena |
| Captuseala | 100% material textil |
Dimensiuni
| Capacitate | 120 l |
| Adancime | 32 cm |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 76 cm |
| Greutate | 5.5 Kg |
Brand: Bezubi
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (14 review-uri)
NU se respecta dimensiunile, deci inutil
Adauga comentariu
Foarte mulțumit
Adauga comentariu
Un produs ok
Adauga comentariu
Calitate foarte buna
Adauga comentariu
Acceptabil
Adauga comentariu



