Foarte multumit
Adauga comentariu
Caracteristici generale
| Zona corporala | Brate |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Tip functionare | Mecanic |
| Functii | Ajustabil Portabil |
| Continut pachet | 1 x Stetoscop 1 x Tensiometru 1 x manseta |
| Culoare | Gri |
Dimensiuni
| Circumferinta manseta | 25-36 cm |
| Lungime | 115 mm |
| Latime | 185 mm |
| Inaltime | 75 mm |
| Greutate | 328 g |
Brand: Little Doctor
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Majoritatea recenziilor sunt pozitive, utilizatorii apreciază precizia și raportul calitate‑preț al tensiometrului mecanic, ușurința în folosire după acomodare și durabilitatea. Există însă unele rezerve privind stetoscopul furnizat și controlul supapei la descărcare.
Generat cu AI in baza părerilor cumpărătorilor.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Acesta are stetoscopul inclus. La modelul LD70 va trebui sa-l cumparati separat Editează