Televizor NEI LED 32NE4001, 80 cm, HD, Clasa E
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Non Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x RF CI+ slot 1 x CVBS 2 x HDCP 1.4 |
Caracteristici video
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Stereo |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 8 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Consum energie
| Consum energie electrica | 60 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 26 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 716 x 205 x 479 mm |
| Dimensiune fara stand | 716 x 61 x 419 mm |
| Dimensiune cutie | 767 x 82 x 461 mm |
Accesorii
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Brand: NEI
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (12 review-uri)
Excelent
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (2 intrebari)
Da! Are de toate Editează

Ed 25 Noi 2025 Editează
Gâjâie?