date mobile întrerupte la apel
Adauga comentariu
Telefon mobil Xiaomi 12X, Dual SIM, 8GB RAM, 256GB, 5G, Blue
Estimat livrare în:
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 870 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 3.2 GHz 2.42 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 152.7 x 8.2 x 69.9 mm |
| Greutate | 176 g |
| SAR (W/kg) | 0.9 |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.28 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | Dolby Vision HDR10+ 120 Hz 1100 nits (peak) 68B colors |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide 13 MP Ultrawide 5 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K 8K |
| Caracteristici foto/video | Panorama HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 4500 mAh |
Brand: Xiaomi
Pretul produsului include costul de 0.83 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Pai vrei sa filmezi nunti, la ce-ți trebuie filmări mai lungi de 1-2 min??
Da are amprenta dar pe ecran Editează
Bogdan Leonte 11 Aug 2023 Editează
Intreb pt un prieten.. De ce ai mai avea nevoie de card daca are 256GB stocare?