La un 2 ani după achiziționare:
Adauga comentariu
Telefon mobil Xiaomi 11T Pro, 8GB RAM, 256GB, 5G, Meteorite Gray
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.84 GHz 2.42 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 76.9 x 8.8 x 164.1 mm |
| Greutate | 204 g |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Functii display | HDR10+ Rata de reimprospatare de 120 Hz Corning Gorilla Glass Victus |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Ultrawide 108 MP Wide 5 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Xiaomi
Pretul produsului include costul de 0.83 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Al meu suna pe pofte daca ma suna cineva zice ca nam semnal dar am full si cand vreau sa sun te plictisesti cu telefonul la ureche pana incepe sa sune:))) Editează
Daca va referiti la spatiul de stocare care este setat cu parola extra, acela este des folosit mai mult pentru confidentialitate, sa aveti aplicatii cu conturi diferite ori simplu doar alt fel de poze stocate acolo, fotografii care nu doriti sa fie vazute de oricine permiteti sa intre in telefonul dumneavoastra.
Daca nu v-am raspuns la intrebare, puteti clarifica si pot sa incerc sa gasesc raspunsul pentru dumneavoastră. Zi faina!
Editează
Nu are, nici nu scrie la specificații așa ceva... Editează
Eu am primit acest adaptor la un Xiaomi Mi A2.
Dar acum se pare că toţi vor să-l cumperi separat, şi atenţie să fie cu DAC Chipset built-in!
Editează
Cica o sa le primim ulterior. Am sunat si eu la ei si raspunsul a fost: Cadourile urmeaza sa se livreze separat. Editează
Daca alegi 60 este statică, dar daca alegi 120hz este adaptivă Editează
Adaptiva, la poze si clipuri ramane 60 Editează
Rata de refresh o setezi tu, 60 sau 120. În funcție de asta creste sau scade consumul de energie. Editează
Rata de refresh este setată de utilizator. Editează
Cobra 04 Noi 2024 Editează
L am avut eu 1 an, după fill meu 2 ani, nici cea mai mica problema! Ai avut tu ghinion