Recomand
Adauga comentariu
Telefon mobil Samsung Galaxy S23 Plus, Dual SIM, 8GB RAM, 256GB, 5G, Cream
Estimat livrare în:
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | Snapdragon 8 Gen 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor geomagnetic |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Crem |
| Dimensiuni | 76.2 x 7.6 x 157.8 mm |
| Greutate | 195 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.766 W/kg Corp: 1.453 W/kg |
| An aparitie | 2023 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.6 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Functii display | FHD+ 393 PPI Rata de reimprospatare la 120 Hz 1750 nits (Peak) |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide 10 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Caracteristici foto/video | Mod portret Temporizator Super HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4700 mAh |
Brand: Samsung
Pretul produsului include costul de 0.42 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Trebuie o husa cu margini moale. Dacă e rigida se zgarie la orice telefon. Si mai trebuie sters din când în când. Sa nu stea praful acolo
Adauga comentariu
Salut!
Dacă este posibil, te rugăm să ne contactezi și prin intermediul centrului de suport Samsung (poți folosi numerele de telefon 0800872678, apel gratuit, respectiv *8000, apel tarifat în reţea), pentru a ne ajuta cu mai multe detalii în ceea ce privește întrebarea de mai sus.
Editează
Salut!
Toate terminalele seriei Galaxy S23 suportă funcția Always On Display (AOD).
Editează
Salut!
Pachetul modelului Galaxy S23+ conține un cablu de încărcare (USB-C/USB-C), cheița compartimentului SIM, precum și un set de manuale de suport (instrucțiuni, garanție).
Editează
Salut!
Terminalele Samsung Galaxy S23+ suportă încărcarea super rapidă 2.0 (45W).
Editează
Salut!
Terminalele Galaxy S23+ sunt echipate cu un senzor ultrasonic de amprente integrat în ecran.
Editează
Salut!
Terminalele Galaxy S23+ suportă încărcarea super rapidă 2.0 (45W).
Editează
Salut!
În cazul în care nu ai făcut-o deja, te invităm să testezi noul terminal Galaxy S23+ în cadrul unui showroom eMAG sau Samsung, pentru a ne asigura că se pliază perfect cerințelor tale. În ceea ce privește prima întrebare, bateria modelului Galaxy S23+ poate oferi până la 8 ore de autonomie cu ecranul pornit, însă această cifră poate fluctua în funcție de modul de utilizare a telefonului (senzori şi permisiuni active, aplicaţii și teme instalate, modul de rețea, luminozitatea selectată, tipul de conținut redat), mod ce este unic pentru fiecare persoană.
Editează
Salut!
Terminalele seriei Galaxy S23 suportă wireless Android Auto, însă compatibilitatea cu acest serviciu variază în funcție de vehiculul utilizat, precum și de actualizările software disponibile pentru acesta.
Editează
Android auto nu functioneaza nici prin fir pentru Skoda Octavia. Editează
Nu are! Editează
Salut!
Terminalele Galaxy S23+ nu suportă carduri de memorie (nu există un compartiment dedicat acestora).
Editează
Salut!
În acest caz, poți utiliza fie un cablu Samsung compatibil USB-C/USB-A (exemplu cod produs EP-DG930M), fie un adaptor USB-C/USB-A.
Editează
Cauta pe net, sunt cateva cabluri USBA la USBC recomandate pentru Android Auto. Eu cu cablu original Samsung si cu Anker am avut probleme. Acum folosesc de la Baseus un USB-C si merge ok. Editează
Mihailescu Raluca Andreea 05 Oct 2024 Editează
Bateria este de 4700 mAh