Laptop Lenovo ThinkPad P15 G1 (Intel), 15.6" FHD IPS, Intel Core I7-10750H, 128GB DDR4, 2 x 2TB SSD m2 PCIe, NVIDIA Quadro T1000 4GB GDDR6, Windows 11 Pro, Black
Laptop Lenovo ThinkPad P15 G1 (Intel), 15.6" FHD IPS, Intel Core I7-10750H, 128GB DDR4, 2 x 2TB SSD m2 PCIe, NVIDIA Quadro T1000 4GB GDDR6, Windows 11 Pro, Black
Estimat livrare în:
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Line-up | ThinkPad |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i7 |
| Model procesor | i7-10750H |
| Arhitectura | Comet Lake |
| Frecventa nominala | 2.6 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 5 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 14 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Luminozitate | 300 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 4 |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 4 TB |
| Interfata SSD | PCI Express |
Placa video
| Tip placa video | Dedicata |
| Chipset video | nVidia Quadro |
| Model placa video | T1000 |
| Capacitate memorie video | 4096 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos |
| Putere difuzoare | 2 W |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x RJ-45 2 x Thunderbolt v3 1 x Audio Out/Microfon 1 x HDMI 2.0 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Cititor de carduri | SD |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| 3G | Nu |
| 4G | Nu |
| 5G | Nu |
Software
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 2.74 Kg |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | 1 x Kensington Lock |
| Autonomie baterie | 6 h |
| Accesorii incluse | 1 x Adaptor |
| Caracteristici cheie | Bluetooth |
| Culoare | Negru |
Brand: Lenovo
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.