Troler HACHI, 4 roti, ABS, negru, 100 l, 51x32x76 cm
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici
| Numar compartimente | 2 |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Sistem inchidere | Fermoar |
| Functii | 4 roti orientabile 360 grade |
| Numar roti | 4 |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment principal Bretele elastice in forma de X |
| Detalii | Greutate redusa Curele elastice pentru fixarea hainelor Bretele elastice interioare in forma de X Compatibil: Flydubai, Blue Air, Tarom, Carpatair, Raynair, AirItaly, Tap, Lufthansa, Turkish Airlines, Austrian, Swiss, Lot, Wizz, Aeroflot, Air Austral, El Al Israel Airlines, Aegean Airlines Troler de calitate/Troler rezistent/Troler cu roti/Troler cu compartimente/Troler ergonomic/Troler usor/Troler cu greutate redusa/Troler cu TSA lock/Troler pentru calatorii lungi |
| Tip incuietoare | Cifru |
Compozitie
| Exterior | ABS |
| Captuseala | Poliester |
Dimensiuni
| Capacitate | 100 l |
| Adancime | 51 cm |
| Latime | 32 cm |
| Inaltime | 76 cm |
| Greutate | 4.5 Kg |
Brand: HACHI
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.







