Troler Francesco Ferellino Azzuro 2, TSA, Spin, 55 x 37 x 23, Negru
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici
| Numar compartimente | 1 |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Sistem inchidere | Fermoar |
| Numar roti | 4 |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment principal |
| Detalii | Inchidere cu cifru Curele elastice pentru fixarea hainelor Bretele elastice interioare in forma de X 4 roti spinner cu rotatie 360' Carcasa dura Roti silentioase Bagaj cabina Troler ieftin Compatibil: Flydubai, Blue Air, Tarom, Carpatair, Raynair, AirItaly, Tap, Lufthansa, Turkish Airlines, Austrian, Swiss, Lot, Wizz, Aeroflot, Air Austral, El Al Israel Airlines, Aegean Airlines Valiza / Geamantan / Bagaj de mana Troler de calitate/Troler rezistent/Troler cu roti/Troler cu compartimente/Troler ergonomic/Troler usor/Troler cu greutate redusa/Troler cu TSA lock/Troler pentru calatorii lungi Bagaj de mana 40x30x20 Geanta avion cala 20 kg Troler bagaj de mana Troler lamonza Troler mare Troler samsonite Troller bagaj de mana Valiza calatorie Valize / troller bagaj cala / trolee / set trolere Valize bagaj calatorie |
| Tip incuietoare | Cifru |
Compozitie
| Exterior | ABS |
| Captuseala | Poliester |
Dimensiuni
| Capacitate | 40 l |
| Adancime | 23 cm |
| Latime | 37 cm |
| Inaltime | 55 cm |
Brand: Francesco Ferellino
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (22 de review-uri)
Foarte bun
Adauga comentariu
Recomand
Adauga comentariu
Exact ce aveam nevoie
Adauga comentariu





