Toner HP CF413X cartus Premium compatibil cu Color LaserJet PRO M452DN, M452NW, M477FDN, M477FNW, M477FDW – CF413X MAGENTA 5K pagini, Imago Print
Toner HP CF413X cartus Premium compatibil cu Color LaserJet PRO M452DN, M452NW, M477FDN, M477FNW, M477FDW – CF413X MAGENTA 5K pagini, Imago Print
Estimat livrare în:
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Toner |
| Set | Nu |
| Brand compatibil | HP |
| Model compatibil | M452NW M477FDN CF413X M452dn M477fdw M477fnw |
| Consumabil | Compatibil |
| Randament pagini | 5000 |
| Caracteristici cheie | 100% nou, sigilat, premium |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Culoare | Magenta |
Dimensiuni
| Lungime | 391 mm |
| Latime | 200 mm |
| Inaltime | 150 mm |
| Greutate | 1000 g |
Brand: IMAGO PRINT
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.