Tigaie din otel emailat vitrificat, Lätt Home, cu strat antiaderent ECO, antracit, cu maner din inox, 24 cm
Tigaie din otel emailat vitrificat, Lätt Home, cu strat antiaderent ECO, antracit, cu maner din inox, 24 cm
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Tigaie |
| Tip tigaie | Universala |
| Sursa de caldura | Gaz Toate Electric Inductie |
| Numar bucati/set | 1 |
| Continut pachet | 1 x Tigaie otel emailat 24 cm |
| Forma | Rotund |
| Capacitate | 2.7 l |
| Tip | Fara capac |
| Tip maner | Fix |
| Material | Otel emailat |
| Material capac | Fara capac |
| Material interior | Otel emailat |
| Functii | Suprafata antiaderenta Rezistenta la zgarieturi Rezistenta la temperaturi ridicate |
| Instructiuni utilizare | Compatibil masina de spalat vase Compatibil cuptor |
| Temperatura maxima rezistenta | 300 C |
| Culoare | Argintiu |
Dimensiuni
| Diametru | 24 cm |
| Adancime | 6 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Latime | 24 cm |
| Greutate | 0.9 Kg |
Brand: Lätt Home
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (2 review-uri)
Foarte multumit
Stratul de email vitrificat arata si se simte excelent. Am incercat oua ochiuri, omlete cu aproape zero grasime, cartofi prajiti. Nimic nu se lipeste iar cartofii se prajesc uniform.
Cam pentru asta am si luat-o. O tigaie medie ca dimensiune, inalta, pentru chestii rapide atunci cand nu vreau sa sa pun ditamai tigaile de fonta la treaba. O sa o incerc si la sosuri in curand. Sigur o sa aiba rezultate bune.
Per total, foarte multumit. Sa vedem acum si cum rezista stratul anti aderent in timp insa pare ca este unul lucrat asa cum trebuie.
Adauga comentariu

OwU Shop Cont oficial 23 Iul 2025 Editează
Multumim pentru feedback, iti dorim cat mai multe mancaruri delicioase si sanatoase cu aceasta tigaie!
Cu drag,
Echipa OWU Home💛