Joc Asmodee - Ticket to Ride
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Joc de societate |
| Numar minim jucatori | 2 |
| Numar maxim jucatori | 5 |
| Varsta | 8 ani 9 ani 10 ani |
| Abilitati dezvoltate | Dexteritatea Coordonarea mana-ochi Gandirea Atentia |
| Poveste/Personaj | Alte personaje |
| Limba | Romana |
| Versiune | Ticket to Ride |
| Culoare | Multicolor |
Dimensiuni cutie
| Greutate | 0.95 Kg |
| Inaltime | 7 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Latime | 30 cm |
Brand: Asmodee
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (130 de review-uri)
Decent
Daca va doriti calitate 1:1 cu jocul original, repet, nu este acesta.
Adauga comentariu
Nu recomand
Adauga comentariu
Dezamagitor
Adauga comentariu
Joc conform cu originalul, calitate decenta pentru pretul platit
Am imprumutat jocul original de la un prieten. Dupa ce l-am jucat de ~15 ori am decis sa cumpar si eu o copie pentru ca imi placea mult jocul.
In poze si specificatii apare ca jocul Ticket to Ride Europa e in limba Romana, insa cel pe care l-am primit eu e in Engleza. Stiind deja atat regulile jocului, cat si limba engleza, nu ma deranjeaza atat de tare. Deranjant e mai degraba faptul ca print-urile de pe tabla si cartile jocului sunt mult mai saturate si au o textura mai lucioasa decat cele originale. Am lasat mai jos si poze comparative - in stanga e jocul comandat, iar in dreapta cel original.
Inafara de aceste detalii estetice, jocul este la fel de functional ca si cel original.
Eu l-am luat in urma unei reduceri si am platit cu 45% mai putin decat in alte magazine unde l-am mai vazut.
Consider ca e un produs decent pentru pretul platit.
Adauga comentariu
Am ales “vandut si livrat de eMag” si am primit jocul in limba romana, Made in Germany. Adica ce trebuie 👍
Adauga comentariu
Foarte multumit
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
