Televizor LG LED 55UT80003LA, 139 cm, Smart, 4K Ultra HD, Clasa G (Model 2024)
Televizor LG LED 55UT80003LA, 139 cm, Smart, 4K Ultra HD, Clasa G (Model 2024)
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 139 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2024 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI CI+ slot 2 x RF 1 x Digital Optical Out 1 x HDMI eARC |
Smart TV
| Sistem de operare | webOS |
| Versiune sistem operare | ThinQ AI |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ Twitch HBO Max Nvidia GeForce Now Voyo SkyShowtime SWEET.TV |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Integrare Apple HomeKit |
| Mirroring | iOS |
| Asistent vocal inteligent | ThinQ® AI |
| Tip procesor | Alpha 5 gen7 AI Processor |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG |
| Tehnologii imagine | HLG HDR10 AI Brightness Control Filmmaker Mode 4K Upscaling Display 4K UHD α5 AI Processor Gen7 |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG Game Optimizer |
| Rata de refresh | 60 Hz |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | AI Acoustic Tuning Bluetooth Surround Ready AI Sound Pro Clear Voice Pro Tv Sound Mode Share e-ARC |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
Consum energie
| Consum energie electrica / 1000 ore | 81 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 121 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa G |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 1235 x 231 x 776 mm |
| Dimensiune fara stand | 1235 x 57.5 x 715 mm |
| Greutate cu stand | 14.2 Kg |
| Greutate fara stand | 14 Kg |
| Dimensiune cutie | 1360 x 162 x 810 mm |
| Greutate cutie | 19 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Manual utilizare Telecomanda Smart |
Sistem montare pe perete
| Compatibilitate VESA | 300 x 300 |
Brand: LG
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (10 review-uri)
Excelent
Adauga comentariu
Acceptabil
Adauga comentariu
Dezamagitor
Adauga comentariu
Același model, dar nu aceasi marime. Nu i-am facut retur ca e greu de il dat jos, plus ca nu stiu de ma mai încadrez pentru retur. Vedem in timpul garanției ce se întâmplă. Scoatel de pe modul automat la luminozitate, dai pe intensiv, cauta un video de test pe YouTube black screen si pune o poza la review-ul tău sa vad si eu.
Excelent
Adauga comentariu
Excelent
Poti renunta la antena de cablu si poti folosi aplicatia Digi(daca esti in reteaua rcs-rds).
Sunt disponibile toate aplicatiile de Streaming Netflix, HBO, Disney etc.
Sistemul de operare este fluid si intuitiv.
Aplicatia de mobile LG ThinQ, ajuta mult cu setup-ul initial.
L-am prins cu o reducere de 10% in jur de 1450 ron.
Recomand!
Adauga comentariu
Super
Adauga comentariu
Foarte multumit
Numai bun pentru filme și jocuri cu nuanțe de negru foarte bune.
Adauga comentariu














Bribe Ștefan 04 Dec 2024 Editează
Unitatea dvs este de vina. Dețin același model fără absolut nicio problema.