Telefon mobil Xiaomi Redmi 10A, Dual SIM, 128GB, 4GB RAM, 4G, Sky Blue
Telefon mobil Xiaomi Redmi 10A, Dual SIM, 128GB, 4GB RAM, 4G, Sky Blue
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz 1.5 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de proximitate |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 194 g |
| SAR (W/kg) | 0.94 |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.53 inch |
| Tip display | LCD IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 13 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Auto focus HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Xiaomi
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (8 review-uri)
Excelent
Adauga comentariu
Asa și asa
Adauga comentariu
Foarte slab, nu recomand
Adauga comentariu
Bun
Adauga comentariu
Se putea si mai bine
pro:
am inlocuit o vechitura de motorola e4 cu el si e net superior
raportul calitate pret e cat de cat acceptabil
contra:
nu vine decat cu incarcator si cablu in pachet
nu are usb-C (nici nu credeam ca se mai fac telefoane cu micro usb deaia nici nu m-am uitat cand am luat)
avand in vedere ca nu e luat direct de la EMAG nici macar nu ma voi chinui sa-l returnez
In concluzie: nu prea e ok dar pentru persoana care il va folosi e un upgrade evident
Adauga comentariu

