Foarte multumit
Așteptărilor. Se mișcă bine, bateria are o durată bună (peste 1zi) în condiții de utilizare normală
Adauga comentariu
Telefon mobil Samsung Galaxy Z Flip7, 12GB RAM, 256GB, 5G, Jetblack
Estimat livrare în:
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone Telefon pliabil |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Exynos 2500 |
| Numar nuclee | 10 |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 75.2 x 13.7 x 85.5 mm 75.2 x 13.7 x 166.7 mm |
| Greutate | 188 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.689 W/kg Cap: 1.215 W/kg |
| An aparitie | 2025 |
| Altele | Glonass Galileo IP48 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.9 inch 4.1 inch |
| Tip display | Super AMOLED Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2520 x 1080 1048 x 948 |
| Functii display | FHD+ 60 Hz 120Hz 2600 nits (peak) |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4300 mAh |
Brand: Samsung
Pretul produsului include costul de 0.1 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Susțin partea cu rezistența. Pe al meu l-a aruncat fetița de la distanță în perete și n-a avut nimic, iar eu l-am scăpat de multe ori pe jos, inclusiv pe asfalt 😅 Îl folosesc de 5 luni 😅
Adauga comentariu
Salut!
Modelele Samsung Galaxy Z Flip7 destinate pieței europene suportă și tehnologia eSIM.
Editează
Salut!
Pachetul modelului Galaxy Z Flip7 conține doar un cablu de încărcare (USB-C/USB-C), cheița compartimentului SIM, precum și un set de manuale de suport (instrucțiuni, garanție).
Editează
Salut!
Pachetul modelului Galaxy Z Flip7 conține un cablu de încărcare (USB-C/USB-C), însă nu și adaptorul de priză.
Editează
Salut!
Conform regulamentului oficial asociat campaniei (hyperlink Vezi detalii), cardurile cadou pot fi utilizate pentru achiziția oricărui produs ce se regăsește aici:
www.emag.ro/label/SamsungMobile-FF7
Editează
s13emagst.akamaized.net/layout/ro/static-upload/regulament-campanie-samsung-500-lei-card-cadou-la-precomanda-9-24-iulie-2025.pdf
Acolo ai regulamentul. In regulament ai un link care te redirectioneaza la produsele participante in campanie.
Editează
Alexandru 17 Apr 2026 Editează
Se încadrează in garanție problema aceasta?