Foarte multumit
Adauga comentariu
Telefon mobil Samsung Galaxy A57, Dual SIM, 8GB RAM, 128GB, 5G, Awesome Gray
Telefon mobil Samsung Galaxy A56, Dual SIM, 8GB RAM, 128GB, 5G, Awesome LightGray
Estimat livrare în:
Telefonul ofera un ecran Super AMOLED de 6,7 inch cu refresh de 120 Hz si baterie de 5000 mAh pentru utilizare extinsa. Dispune de camera principala tripla, procesor Octa-core si memorie RAM de 8 GB pentru performanta fluida. Este rezistent la apa si praf, cu sistem de operare Android 15 actualizabil pe termen lung.
Generat cu AI pe baza descrierii produselor.
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.9 GHz 2.6 GHz 1.9 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 77.5 x 7.4 x 162.2 mm |
| Greutate | 198 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.610 W/kg Corp: 1.051 W/kg |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii display | 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 5 MP Macro 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Samsung
Pretul produsului include costul de 0.09 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Sentimentul general este pozitiv, majoritatea utilizatorilor laudă performanța fluidă, ecranul Super AMOLED 120 Hz și autonomia bună a bateriei. Există însă unele rezerve privind supraîncălzirea ocazională și sensibilitatea touch.
Generat cu AI in baza părerilor cumpărătorilor.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Niciun telefon din seria A nu are încărcare wireless momentan inclusiv cele lansate anul asta. Editează