Telefon mobil pentru seniori, dual sim, buton SOS, Lanterna, taste mari, radio, camera
Telefon mobil pentru seniori, dual sim, buton SOS, Lanterna, taste mari, radio, camera
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Standard SIM |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Versiune Bluetooth | 3.0 |
| Model procesor | Unisoc SC9863A |
| Numar nuclee | 1 |
| Frecventa procesor | 1.2 GHz |
| Senzori | Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Manual utilizare |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 122 x 13 x 59 mm |
| Greutate | 60 g |
| SAR (W/kg) | 0.364 |
| An aparitie | 2020 |
| Altele | Alarma Buton SOS Butoane mari Lanterna Calendar Alerta cu vibratii FM Radio Camera sustenabila Buton customizabil Bluetooth |
| Tehnologie | 2G 3G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 1.7 inch |
| Tip display | TFT |
Memorie
| Memorie interna | 64 MB |
| Memorie RAM | 128 MB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 1 |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 1400 mAh |
Brand: Watchiu
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (6 review-uri)
Foarte multumit
Adauga comentariu
Multumit
Functioneaza in 3G, in retea DIGI.
Dezavantaj: nu este meniu in limba romana, maghiara.
Adauga comentariu
Nu are meniu in limba romana
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (2 intrebari)
Buna ziua,
Perioada de garantie a produsului este de 24 de luni.
Watchiu Support
Editează
Da. Am comandat pentru mama mea. Astazi a sosit comanda. L-am incercat. E compatibil. Editează
Buna ziua,
Produsul este liber de retea si functioneaza in orice partener de telefonie mobila.
Watchiu Support
Editează










