Recomand
Adauga comentariu
Telefon mobil OnePlus Nord, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G, Blue Marble
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | LE A2DP 5.1 aptX |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 765G |
| Numar nuclee | 8 |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 73.3 x 8.2 x 158.3 mm |
| Greutate | 184 g |
| SAR (W/kg) | 0.9 |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.44 inch |
| Tip display | Optic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 5 408 PPI |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 48 MP Wide 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 5 MP Depth |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx 8 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Fix focus Detectia fetei Panorama HDR Slow motion Detectie zambet Time-lapse |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 4115 mAh |
Brand: OnePlus
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Da. Are si husa si holie Editează
Da. Mie imi place foarte mult acest telefon si pretul este foarte bun. Pe partea de poze nu e asa wow, dar in rest e bun. Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Ionutz 21 Noi 2023 Editează
Factory reset ai incercat?