Telefon mobil Motorola Edge 40 Neo, Dual SIM, 256GB, 12GB RAM, 5G, Caneel Bay
Telefon mobil Motorola Edge 40 Neo, Dual SIM, 256GB, 12GB RAM, 5G, Caneel Bay
Estimat livrare în:
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | MediaTek Dimensity 7030 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.5 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 71.99 x 7.89 x 159.63 mm |
| Greutate | 172 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.88 W/kg Corp: 1.38 W/kg |
| An aparitie | 2023 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.55 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Functii display | 402 ppi |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide 13 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Panorama Slow motion Time-lapse Mod portret Night mode Inregistrare duala |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Motorola
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (271 de review-uri)
Nu merita
A inceput la 8-10 zile dupa ce a iesit din garantie prin a se restarta singur.
Se pot efectua apeluri de pe el, se pot trimite si primii SMS, functioneaza datele mobile.
Am repornit telefonul, am incercat diverse reconectari. Rezultat zero.
Am mutat cartela SIM in alt telefon si se pot primi apeluri
Daca incearca sa te sune cineva nici gand!
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (43 de intrebari)
Intre timp am achizitionat telefonul si am aflat... Editează
Asta nu știu pentru că eu l-am comandat depe vexio, eu am primit certificatul de garanție pe email Editează
Asa cum este legal in Romania, 24 de luni pentru persoane fizice. Editează
Buna ziua, va multumim pentru interesul acordat telefoanelor Motorola. Modelul edge 40 neo poate fi folosit cu casti tip USB-C (prin mufa USB-C) sau bluetooth. Multumim. Echipa Motorola. Editează
Buna ziua, nu are jack, merg doar căști prin bluetoth! Editează












