Rezistenta 33Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM - 0402WGJ0330TCE
Estimat livrare în:
Informatii:
  • Deschiderea coletului la livrare
  • 14 zile drept de retur
3,62 Lei
Vândut și livrat de: MIHANCEA GEORGIANA ANDREEA I.I. 4.6
În stoc
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Rezistenta: 33Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±5%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Specificatii
Caracteristici generale
Tip produs Rezistenta
Nivel dificultate Mediu
Brand: Royal Ohm
Recenzii
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.
Meniu de accesibilitate
Setări de font
Mărește sau micșorează fontul 100%