Pudra de par decoloranta Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus pentru decolorarea cu pana la 7 tonuri, 450 g
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Zona corporala | Par |
| Tip | Clasic |
| Tip produs | Decolorant par |
| Forma/Textura | Pudra |
| Tip par | Normal Subtire Degradat Alb Grizonat Tratat chimic Deschis la culoare |
| Gama | Igora Vario Blond Plus |
| Beneficii | Anti-imbatranire Revitalizare Anti-galben |
| Continut pachet | 1 x Pudra |
| Greutate | 450 g |
Culoare
| Cod culoare | - |
| Culoare | Alb |
Brand: Schwarzkopf
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (4 review-uri)
Foarte multumit
Adauga comentariu
Recomand
Inainte vopseam (cu 12.11+) dupa decolorare ca sa scot galbenul ramas in urma decolorarii dar dupa acest aditiv nu mai trebuie nimic. Eventual sampon silver.
Mie imi iese parul alb:) platinum adevarat. Imi decolorez radacinile o data la 5 saptamani, de lungime nu ma mai ating deloc.
Daca aveti experienta nu mai trebuie corectat deloc dupa. O ora cu pudra si cu o casca de plastic pe cap (verificata la fiecare 10 min integritata parului)si iese alb.
Eu am experienta de 2 ani pe parul meu, ma fac singura acasa si de aceea NU RECOMAND sa folositi din prima aditivul, eventual il duceti cu voi la salon daca nu va faceti acasa, ca sa fiti sigure ca iese flawless, fara pete!
Am parul brunet inchis aproape negru si folosesc oxidantul cu eticheta rosie tot de la ei, in concentratie de 9% impreuna cu aceasta pudra. 1:2.
Adauga comentariu
Multumit
Adauga comentariu
Se foloseste Igora Royal (Oil developer) cel cu eticheta rosie. De 6% sau de 9%, depinde cat de tare vrei sa deschizi si cat de inchis la culoare e parul. Eu folosesc de 9% pe brunet foarte inchis si tin o ora(doar pe radacina crescuta de maximum 5 saptamani!!) si am experienta de 2 ani pe parul meu si stiu ce fac. Pe lungimi e alb deja, nu ma mai ating de el cu nimic.

Andreea Ceche 11 Mar 2022 Editează
Buna, adică eu din negru nevopsit de 6 luni de zile pot ajunge la un blond cu aceasta pudra?