Monitor Gaming curbat LED VA SAMSUNG Odyssey G5 LC34G55TWWPXEN, 34", WQHD, 165Hz, AMD FreeSync Premium, HDR, negru
Estimat livrare în:
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Gama | Gaming |
| Putere consumata | 32.4 W 50 W |
| Lungime | 806.6 mm |
| Latime | 272.6 mm |
| Inaltime | 475.3 mm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 32 kWh |
| Clasa eficienta energetica | Clasa G |
| Culoare | Negru |
Afisare
| Diagonala | 34 inch |
| Tehnologie display | VA |
| Tip rezolutie | WQHD |
| Rezolutie optima | 3440 x 1440 |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Format ecran | Ultra wide |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Contrast tipic | 2500:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 165 Hz |
| Numar culori | 16.7 M |
Conectivitate
| Porturi video | 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Porturi audio | 1 x Casti |
Facilitati
| Montare pe perete | 75 x 75 mm |