Monitor curbat LG UltraWide™ 35WN75CP-W.AEU, 35", QHD, HDR VA, sRGB 90%, Pivot, Alb
Informatii:
  • Deschiderea coletului la livrare
  • 30 zile drept de retur
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Vezi mai mult, fa mai mult
35" 21:9 UltraWide™ QHD
Mai mult spatiu pentru multitasking
HDR10
Detaliu de contrast
USB Type-C™
Operare usoara si conectivitate
Suportul pentru USB Type-C™ permite incarcarea celor mai noi laptop-uri de pana la 60 W, transfer rapid de date si conexiune la afisaj. De asemenea, este compatibil cu dispozitivele Mac*. Un singur cablu poate realiza o statie de lucru ideala si eficienta.
MAXXAUDIO®
O experienta totala
Acest ecran simplificat are o rama subtire pe trei laturi si ofera o imagine uimitor de precisa si realista. Difuzoarele stereo de 7 W cu MaxxAudio® ofera o experienta de sunet reala.
Control peeran
Control in cateva clicuri
Rata de reimprospatare de 100 Hz si timp de raspuns de 5 ms (GTG)
Jocuri mai fluide
Cu o rata de reimprospatare de 100 Hz si un timp de raspuns de 5 ms (GTG), obiectele sunt redate clar pentru o redare video mai fluida si o fluiditate vizuala aproape suprarealista. Acest lucru ofera o calitate excelenta a imaginii pentru munca si un avantaj clar pentru jocuri.
Imagine conventionala in comparatie cu o imagine de 100 Hz si 5 ms (GTG)
AMD FreeSync™
Mai clar, mai fin si mai rapid
Sincronizarea actiunilor dinamice
Reactioneaza mai repede la adversari
Stabilizer negru
Mai intai atacata in intuneric
Specificatii
Caracteristici generale
Gama Home & Office
Putere consumata 45 W 170 W
Greutate 8.3 Kg
Lungime 831.6 mm
Latime 250.9 mm
Inaltime 573 mm 463 mm
Consum energie electrica / 1000 ore 34 kWh
Clasa eficienta energetica Clasa G
Culoare Alb
Afisare
Diagonala 35 inch
Tehnologie display VA
Tip rezolutie QHD
Rezolutie optima 3440 x 1440
Aspect imagine 21:9
Format ecran Ultra wide
Luminozitate 300 cd/m²
Timp de raspuns 5 ms
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 178 / 178 grade
Contrast tipic 2500:1
Rata de refresh (maximala) 100 Hz
Conectivitate
Porturi video 2 x HDMI 1 x DisplayPort
Porturi audio 1 x Casti
Data ports 1 x USB-C 2 x USB 3.0 Downstream port
Facilitati
Functii speciale Modul de citire Stabilizator negru AMD FreeSync™ HDR10
Montare pe perete 100 x 100 mm
Continut pachet Cablu HDMI Cablu USB-C
Brand: LG
Recenzii
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.
Meniu de accesibilitate
Setări de font
Mărește sau micșorează fontul 100%