Laptop, Tablete & Telefoane
PC, Periferice & Software
TV, Audio-Video & Foto
Electrocasnice & Climatizare
Gaming, Carti & Birotica
Bacanie
Fashion
Ingrijire personala & Cosmetice
Casa, Gradina & Bricolaj
Sport & Travel
Auto, Moto & RCA
Jucarii, Copii & Bebe

Macheta auto Dacia 1300, 1972, 1:18, Norev, Rosie

Estimat livrare în:

Informatii:
  • Deschiderea coletului la livrare

  • 14 zile drept de retur

PRP: 549,99 Lei

449,01 Lei

Vândut și livrat de: Izolag Material Divers 5

Ultimul produs in stoc eMAG Genius

Alte oferte

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

Cumpara impreuna

Se încarcă

Se încarcă

Descriere

Macheta metalica.
Se pot deschide usile, si capota motorului.
Directia functioneaza.
Lungime 25 cm.

Specificatii

Caracteristici generale

Tip Standard
Marca Dacia
Model 1300
Scara 1:18
Material Metal
Varsta 14+
Culoare Rosu

Dimensiuni

Lungime 25 cm

Brand: Norev

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.

Se încarcă

Se încarcă

Recenzii


4.89

9 review-uri

7

Reviews cumparatori eMAG

100%

clienti eMAG recomanda produsul


Jao

11 Mar 2026

Multumit

 Review cumparator eMAG

Este o macheta destul de mare. Este din materiale serioasa (la plastice are unele probleme de calitate). Este ca in descriere si se pot deschide capota si usile din fata (ar fi fost si mai placut daca se putea deschide si portbagajul)

Adauga comentariu

Alex veres

17 Noi 2025

Excelent

 Review cumparator eMAG

E exact ca in poze. Geamul ramane mereu deschis iar interiorul arata foarte bine. Se vede includiv cotiera care exista in spate intre scaune

Adauga comentariu

Leo

28 Iun 2024

Multumit

Review utilizator eMAG

Daca va intrebati de ce arata ciudat mai ales din lateral / spate cei de la Norev (de altfel ff buni pe partea de machete auto) la acest model s-au lenevit grav... Au pastrat moldul(forma) de la Renault 12 Gordini unde la oala roata din spate aripioara aceea este mult mai lata si au pus si pe renault 12 simplu si mai nou pe Dacia 1300, acea aripioara tr sa fie mult mai restransa nu iesita in halul asta in afara... Deci daca doriti varianta aceasta de la Norev luati direct Renault 12 Gordini, renault 12 si dacia 1300 nu sunt corect reprezentate in acest caz... Pacat!

Adauga comentariu

Stoianovici Sever 12 Dec 2024

Pacat ca nu au editat macheta la mai multe detalii. Nu arata demna de Norev...

Se încarcă

Se încarcă

Intrebarile si raspunsurile clientilor (2 intrebari)

Meniu de accesibilitate

Setări de font

Mărește sau micșorează fontul 100%

Ajustează conținutul

Ajustează culorile

Ajustează cursorul

Conectează-te pentru a continua

Intră în contul tău eMAG ca să începi conversația cu iZi.

Intră în cont