Laptop Lenovo LOQ, 15.6" Full HD, Intel® Core™ i5 12450HX pana la 4.4 GHz, 16 GB RAM DDR5 4800, 1 TB SSD, NVIDIA® GeForce® RTX 4060 8 GB, Free Dos, Luna Grey 1 TB
Laptop Lenovo LOQ, 15.6" Full HD, Intel® Core™ i5 12450HX pana la 4.4 GHz, 16 GB RAM DDR5 4800, 1 TB SSD, NVIDIA® GeForce® RTX 4060 8 GB, Free Dos, Luna Grey 1 TB
Se încarcă
Se încarcă
Specificatii
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 12450HX |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa nominala | 3.1 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.4 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Rata de refresh | 144 Hz |
| Luminozitate | 300 nt |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
Placa video
| Tip placa video | Dedicata |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Capacitate memorie video | 8192 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x USB 3.2 Type C Gen 2 3 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 2.38 Kg |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Culoare | Gri |
Brand: Lenovo
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.