Funcționează ireproșabil!
Adauga comentariu
Laptop HP ProBook 470 G7 cu procesor Intel Core i5-10210U pana la 4.20 GHz, 17.3", Full HD, 16GB, 1TB HDD + 256GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 10 Pro, Asteroid Silver
Caracteristici generale
| Line-up | ProBook |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 10210U |
| Arhitectura | Comet Lake |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa nominala | 1.6 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.2 GHz |
| Cache | 6144 KB |
| Tehnologie procesor | 14 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 17.3 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Luminozitate | 300 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Frecventa | 2666 MHz |
Hard disk
| Tip stocare | HDD + SSD |
| Capacitate HDD/SSHD | 1 TB |
| Viteza HDD | 5400 rpm |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | PCI Express |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel UHD |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
| Tehnologii audio | HP Audio Center |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 2 x USB 3.1 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Software
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
Caracteristici generale
| Platforma producator | HP Probook 470 G7 |
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 2.36 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 414.8 x 272 x 24.5 mm |
| Securitate | Kensington Lock TPM 2.0 (Trusted Platform Module) |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Tastatura Chiclet Baterie 3 celule - 41Wh |
| Culoare | Asteroid Silver |
Brand: HP
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.