Se încarcă
Laptop Dell Latitude E5430 cu procesor Intel® Core™ i5-3210M 2.50GHz, Ivy Bridge, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Ubuntu Edition version 11.10
Laptop Dell Latitude E5430 cu procesor Intel® Core™ i5-3210M 2.50GHz, Ivy Bridge, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Ubuntu Edition version 11.10
Se încarcă
Se încarcă
Specificatii
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 3210M |
| Arhitectura | Ivy bridge |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa nominala | 2.5 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 3.1 GHz |
| Cache | 3072 KB |
| Tehnologie procesor | 22 nm |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | HD |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
Memorie
| Capacitate memorie | 4 GB |
| Numar sloturi | 2 |
Hard disk
| Tip stocare | HDD |
| Capacitate HDD/SSHD | 500 GB |
| Viteza HDD | 7200 rpm |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel HD |
Multimedia
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo |
Software
| Sistem de operare | Ubuntu |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Nu |
| Dimensiuni (W x H x D) | 350 x 240 x 29.9 - 32.5 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Culoare | Auriu Negru |
Brand: Dell
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.