Laptop, Tablete & Telefoane
PC, Periferice & Software
TV, Audio-Video & Foto
Electrocasnice & Climatizare
Gaming, Carti & Birotica
Bacanie
Fashion
Ingrijire personala & Cosmetice
Casa, Gradina & Bricolaj
Sport & Travel
Auto, Moto & RCA
Jucarii, Copii & Bebe

Lac de unghii Miss Sporty 1 Minute To Shine 220 Queen Of Heart, 7 ml

Alege Cod culoare: 220

Estimat livrare în:

11,94 Lei

Vândut și livrat de: eMAG 4.8

În stoc eMAG Genius

Alte oferte

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

Se încarcă

Se încarcă

Descriere

Lac de unghii Miss Sporty 1 Minute To Shine 220 Queen Of Heart, 7 ml
 

 

Lac de unghii cu uscare rapida. Aplicarea dureaza 1 secunda si uscarea se face in 1 minut. Unghii frumoase care se mentin pana la 5 zile. Asigura o culoare de durata si previne decojirea.

 

 
 

 

Specificatii

Caracteristici generale

Tip produs Lac de unghii
Tip Clasic
Gama Minute to shine
Continut pachet 1 x Lac de unghii
Cantitate 7 ml

Detalii culoare

Nuanta Queen of Heart
Culoare Rosu
Cod culoare 220
Aspect Lucios

Brand: Miss Sporty

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.

Se încarcă

Se încarcă

Recenzii


4.23

75 de review-uri

74

Reviews cumparatori eMAG


Ce spun cumpărătorii

Recenziile sunt în general pozitive, utilizatorii lăudând culorile vii și raportul calitate‑preț, uscarea rapidă și rezistența rezonabilă când se folosește bază și top coat; cu unele rezerve privind acoperirea inegală și discrepanțe ocazionale între nuanță și poza produsului.

Generat cu AI in baza părerilor cumpărătorilor.


Sawyer

17 Mai 2024

Review scris pentru varianta 121

Rezonabil

 Review cumparator eMAG

Oja nu este destul de opaca
Se usuca foarte repede in sticla, pe unghii mai greu
Pensula e cam enervanta

Adauga comentariu

Se încarcă

Se încarcă

Intrebarile si raspunsurile clientilor (1 intrebare)

Cris pe 19 Mai 2023

Meniu de accesibilitate

Setări de font

Mărește sau micșorează fontul 100%

Ajustează conținutul

Ajustează culorile

Ajustează cursorul