Laptop, Tablete & Telefoane
PC, Periferice & Software
TV, Audio-Video & Foto
Electrocasnice & Climatizare
Gaming, Carti & Birotica
Bacanie
Fashion
Ingrijire personala & Cosmetice
Casa, Gradina & Bricolaj
Sport & Travel
Auto, Moto & RCA
Jucarii, Copii & Bebe

Jucarie din plus Labubu Blindbox, Big Into Energy, 15 cm

Estimat livrare în:

Informatii:
  • Deschiderea coletului la livrare

  • 14 zile drept de retur

28,00 Lei

Vândut și livrat de: City Chic Online 3.5

În stoc eMAG Genius

Alte oferte

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

Se încarcă

Se încarcă

Descriere

Jucaria de plus Labubu Biginto Energy este o colectie de plusuri de aproximativ 15 cm, fiecare personaj reprezentand o emotie sau o valoare pozitiva. Jucariile sunt moi, dragute si pline de energie, perfecte pentru imbratisat sau decorat.
Seria include sase personaje tematice, fiecare cu o expresie si culori diferite:
Love – reprezinta dragostea, cu un design cald si prietenos.
Hope – simbolizeaza speranta, cu o atitudine optimista.
Serenity – aduce liniste si calm, cu o expresie relaxata.
Luck – personifica norocul, cu un aer jucaus si norocos.
Happiness – exprima fericirea, cu un zambet larg si vesel.
Loyalty – reflecta loialitatea, cu o privire sincera si prietenoasa.
Fiecare Labubu vine intr-un blind box (cutie surpriza), deci nu stii exact ce personaj vei primi pana il deschizi. Acest lucru face colectionarea mai distractiva si surprinzatoare.

Specificatii

Caracteristici generale

Tip Personaj Papusa de plus
Varsta 3 ani 4 ani 5 ani
Poveste/Personaj Labubu

Brand: SHOP LIKE A PRO

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.

Se încarcă

Se încarcă

Recenzii


4.46

24 de review-uri

23

Reviews cumparatori eMAG

88%

clienti eMAG recomanda produsul


cont inactiv

31 Aug 2025

Recomand

 Review cumparator eMAG

Recomand prețul ieftin jucăria era în bună stare și copilul meu se bucura de ea!

Adauga comentariu

PADURARU CRISTINA

25 Iul 2025

Dezamăgită

 Review cumparator eMAG

Bună ziua! Prima comanda care am făcut am fost foarte mulțumită, Labubu arată foarte bine și fata mea a fost foarte fericita. A doua comandă a fost anulată de voi și nu am știut motivul. A treia comandă a fost o dezamăgire, am comandat 2 au ajuns amândoi la fel, același Labubu diferența dintre ei este calitatea și faptul ca unu e mai strâmb decât celalalt.

Adauga comentariu

Ioana C.

18 Iul 2025

Un FUFU decent

 Review cumparator eMAG

Am comandat doua, sunt blind box. Cutiile au venit separat, pliate, copiii au decis sa le pastreze:). Am primit Love si Happiness, sunt draguti. Piciorusele sunt diferite, Love are decupaj in talpa drepta, Happiness nu (facute pe vapoare diferite 😁). Au 9 dinti, la Hapinnes se vad un pic cusaturile la frunte, fetele nu au aceeasi forma, Love are fata mai lata si e mai asemanator cu originalul. Concluzia: 2 copii fericiti cu 56 de lei pentru ambele pufosenii.

Adauga comentariu

Se încarcă

Se încarcă

Intrebarile si raspunsurile clientilor (3 intrebari)

Livia pe 28 Iun 2025
Maria pe 23 Iun 2025
Georgescu Alexandra pe 02 Iun 2025
Raspuns
Antonie Dan pe 29 Iun 2025

Bună. Ziua. Labubul. Dumneavoastră. Este. Original

Vezi mai mult

Meniu de accesibilitate

Setări de font

Mărește sau micșorează fontul 100%

Ajustează conținutul

Ajustează culorile

Ajustează cursorul