Laptop, Tablete & Telefoane
PC, Periferice & Software
TV, Audio-Video & Foto
Electrocasnice & Climatizare
Gaming, Carti & Birotica
Bacanie
Fashion
Ingrijire personala & Cosmetice
Casa, Gradina & Bricolaj
Sport & Travel
Auto, Moto & RCA
Jucarii, Copii & Bebe

Detergent Lichid Rufe pentru Spalare Automata Konga Fresh de Munte – Formula Viscoasa Concentrata, Parfum Intens Fresh de Munte, 20L, 400 Spalari, Curata Profund Pete Dificile si Protejeaza Culorile

232,32 Lei

Vândut și livrat de: LEBON TRADING 4.8

În stoc eMAG Genius

Detalii produs

Descriere

Acest produs eficient este conceput pentru a curata in profunzime toate tipurile de tesaturi, indepartand petele dificile si oferind un parfum proaspat de lunga durata. Ideal pentru spalare automata sau manuala, potrivit pentru gospodarii si uz profesional.

Caracteristici principale:

  • Curatare profunda: Formula concentrata indeparteaza eficient petele de grasime, mancare, iarba si alte murdarii, chiar si la temperaturi scazute.

  • Compatibilitate universala: Sigur pentru rufe albe, colorate si delicate, inclusiv bumbac, sintetice si amestecuri.

  • Parfum proaspat de lunga durata: Lasa rufele cu un miros placut, floral sau oceanic, care persista dupa spalare.

  • Eficienta ridicata: Doar 50-100 ml per ciclu de spalare (in functie de gradul de murdarie).

  • Spumare controlata: Conceput pentru masini de spalat automate, prevenind acumularea excesiva de spuma.

Beneficii:

  • Rezultate impecabile: Rufele raman curate, moi si vibrant colorate, chiar si dupa spalari repetate.

  • Protectie pentru tesaturi: Formula delicata previne uzura fibrelor si mentine aspectul rufelor ca nou.

  • Versatilitate: Ideal pentru spalarea rufelor de zi cu zi, lenjeriilor de pat, prosoapelor sau hainelor sport.

Mod de utilizare:

  1. Spalare automata: Dozati 50-100 ml de detergent in compartimentul masinii de spalat (ajustati in functie de cantitatea de rufe si gradul de murdarie).

  2. Pentru pete persistente, aplicati o cantitate mica de detergent direct pe pata, frecati usor si lasati sa actioneze 5-10 minute inainte de spalare.

  3. Urmati instructiunile de spalare de pe eticheta rufelor.

Specificatii

Caracteristici generale

Forma/Textura Lichid
Tip rufe Universal
Numar spalari 400
Cantitate 20 l
Parfum Ocean Fresh
Tip Automat

Brand: Konga

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.

Informatii:
  • Deschiderea coletului la livrare

  • 14 zile drept de retur

Recenzii


4.38

61 de review-uri

58

Reviews cumparatori eMAG

84%

clienti eMAG recomanda produsul


Ce spun cumpărătorii

Recenziile sunt în general pozitive, mulți utilizatori laudă puterea de curățare, eficiența la temperaturi scăzute, mirosul plăcut și raportul calitate preț pentru cantitatea mare. Există însă unele rezerve privind consistența foarte fluidă și persistența mirosului.

Generat cu AI in baza părerilor cumpărătorilor.


vraciu adinel

20 Noi 2025

Review scris pentru varianta 5 l Lavanda

Recomand

Review utilizator eMAG

Eu sunt bucatar si echipamentul de lucru alb din bumbac il fac ca nou la programul Sintetice al masinii de spalat de 8kg. Pun in compartimentul de prespalare 100ml Konga, in cel de spalare Ariel dupa incarcatura si inalbitor Percarbonat de sodiu si Lenor in compartimentul de parfumare.

Adauga comentariu

Alecs Altecs 13 Mar 2026

Super misto experienta

Ovidiu-Ioan

09 Oct 2025

Review scris pentru varianta 1 l Lavanda

Recomand

 Review cumparator eMAG

Chiar surprinzator de bun, ma declar multumit.

Adauga comentariu

Bogdan Ștefan GRIGORE

02 Aug 2025

Review scris pentru varianta 5 l Lavanda

Recomand

 Review cumparator eMAG

Soția e foarte mulțumită.
Happy wife, Happy life

Adauga comentariu

zarche

12 Iul 2025

Review scris pentru varianta 5 l Flori de primavara

Multumit

 Review cumparator eMAG

In mare multumit. Că spla relativ bine nu e strălucitor dar acceptabil

Mai ales am căutat să fie eco încât avem fosa

Adauga comentariu

Intrebarile si raspunsurile clientilor


Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.

 

Meniu de accesibilitate

Setări de font

Mărește sau micșorează fontul 100%

Ajustează conținutul

Ajustează culorile

Ajustează cursorul

Conectează-te pentru a continua

Intră în contul tău eMAG ca să începi conversația cu iZi.

Intră în cont