Casti cu microfon A4Tech HS-7P, Negru
Casti cu microfon A4Tech HS-7P, Negru
Estimat livrare în:
Alte oferte
Cumpara impreuna
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Utilizare | Multimedia |
| Impedanta | 32 Ω |
| Microfon | Da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Altele | Distorsiuni 97dB/10mW/3mm |
| Culoare | Negru |
Brand: A4Tech
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (43 de review-uri)
Excelent
Se aude sunetul bine și clar, tare, basul se aude super decent, microfonul decent.
Singura problemă la ele este că după un an/doi începe firul să se întărească și să se adune „cârlionț” iar acest lucru duce la deteriorarea și întreruperea firelor în interior lângă volum, probabil cablajul este de slabă calitate, dacă ar avea cablaj mai bun aceste căști
Adauga comentariu
Calitate decenta
Banda care se pune pe cap pare usor cam mica dar asta nu te impiedica sa le folosesti.
Nu suna extraordinar- se presupune ca sunt achizitionate pentru zona de zoom, teams, skype, etc si pentru asta se califica.
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Tortură pentru urechi
Bass-ul superb si sunet decent comparativ cu alte căști.
Acoperă orice sunet exterior când merge muzică.
Con:
După 30 min te simți de parcă ți-a torturat cineva urechile(dupa 1-2 ani te obisnuiesti)
Se strică relativ rapid, dar mai funcționează dacă umblii la cabluri si mufe
Adauga comentariu


Mihai Aurel Ion 05 Dec 2024 Editează
Tineti firul in apa fierbinte 5 minute. Si e ca nou...