TV ok, smart slăbuț.
Adauga comentariu
Televizor TCL QLED 43C655, 108 cm, Smart Google TV, 4K Ultra HD, Clasa F (Model 2024)
Caracteristici generale
| Diagonala display | 108 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | QLED |
| Tehnologie speciala | QLED |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2024 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | USB 2.0 1 x RJ-45 CI+ slot 1 x HDCP 2.2 3 x HDMI 2.1 1 x Digital Optical Out |
Smart TV
| Sistem de operare | Google TV |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SkyShowtime DIGI Online SWEET.TV |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant built in |
| Tip procesor | Quad core |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HDR 10+ HLG Dolby Vision |
| Tehnologii imagine | Quantum Dot UHD Machine Learning AI SR Motion Clarity Smart HDR |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) Game Bar |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby AC4 Dolby TrueHD DTS-HD |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
Consum energie
| Consum energie electrica / 1000 ore | 51 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 100 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 956 x 185 x 600 mm |
| Dimensiune fara stand | 956 x 73 x 559 mm |
| Greutate cu stand | 6.9 Kg |
| Greutate fara stand | 6.8 Kg |
| Greutate cutie | 9.2 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Sistem montare pe perete
| Compatibilitate VESA | 100 x 200 |
Brand: TCL
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Buna ziua, in setări tv sau in alte setari tv găsiți opțiunea mod pornire care trebuie setata pe standby. Editează
Solutia este sa iei un soundbar cu subwoofer Editează
Nu, Philips Ambilight daca vrei cu lumina in spate. Editează
Pe tcl. Com/ro de unde am fost redirectionat aici specifica 144hz nativ. In specificatii aici specifica 50hz. Raspunsul la intrebarea "Suporta 120hz" e "nu". Nu a testat nimeni efectiv cat hz suporta? Editează
Suporta! Doru asta nu stie de capul lui! Editează
Nu cred ca se poate, eu am scris toate detaliile solicitate și am încărcat documentele și nu te lasă să mergi mai departe adică sa accesezi extindere pe 5 ani. Am trimis mail Editează
Da. Eu. Editează
Eu nu am rezolvat cu cei de la Emag, scrie pe chatul lor Editează
Asta caut si eu de 1 saptamana.... Editează
Are jack Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Tiu George 12 Ian 2026 Editează
Il am de 1 an... Nu a aparut nici o dunga.