Excelent
Imagine impecabila
Aspect uimitor
Totul la superlativ
Adauga comentariu
Televizor Samsung The Serif 55LS01TB, 138 cm, Smart, 4K Ultra HD, QLED, Clasa G
Caracteristici generale
| Diagonala display | 138 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | QLED |
| Tehnologie speciala | HDR Lifestyle |
| Claritate imagine | 4K |
| Culoare | Albastru |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 4 x HDMI 1 x RF 1 x S/PDIF CI+ slot |
Smart TV
| Sistem de operare | Tizen |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix HBO Go |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Bixby |
| Tip procesor | Quad core |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ HLG |
| Tehnologii imagine | Contrast Enhancer Natural Mode Support Supreme UHD Dimming Quantum Dot Color Mega Contrast Film Mode |
| Rata de refresh | 100 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus Multiroom Link Adaptive Sound Control |
| Sistem audio | 4 |
| Putere difuzoare integrate | 40 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | NFC Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
Consum energie
| Consum energie electrica / 1000 ore | 103 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 135 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa G |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 1254.9 x 482.8 x 1237.4 mm |
| Dimensiune fara stand | 1254.9 x 221 x 748.3 mm |
| Greutate cu stand | 27.2 Kg |
| Greutate fara stand | 26.1 Kg |
| Dimensiune cutie | 1403 x 308 x 894 mm |
| Greutate cutie | 34.9 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Manual utilizare Telecomanda Smart |
Brand: Samsung
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Salut!
Serviciul de comenzi vocale Bixby nu suportă limba română, cel puțin pentru moment (sunt recunoscute doar limbile engleză, franceză, spaniolă, germană, italiană și coreeană).
Editează
Salut!
Modelul smart TV Samsung The Serif (LS01T) nu suportă standardul VESA, fiind compatibil doar cu standul inclus în pachet.
Editează
Salut!
Pentru a ne asigura că îți oferim informații corecte, te rugăm să ne ajuți cu mai multe detalii în ceea ce privește întrebarea de mai sus, direct prin intermediul centrului de suport Samsung (poți folosi numerele de telefon 0800872678, apel gratuit, respectiv *8000, apel tarifat în reţea).
Editează
Salut!
Modelul smart TV QLED Samsung The Serif LS01T nu dispune de un port Ethernet (RJ45).
Editează
Salut!
Dacă este posibil, te rugăm să ne contactezi și prin intermediul centrului de suport Samsung, la numerele de telefon 0800872678 (apel gratuit), respectiv *8000 (apel tarifat în reţea), atât pentru a ne ajuta cu mai multe detalii în ceea ce privește comportamentul adus în discuție, cât și pentru a permite un control preliminar al setărilor de imagine.
Editează
Salut!
Standul de suport poate fi achiziționat separat, prin intermediul centrelor service autorizate Samsung, însă reamintim faptul că acesta este compatibil doar cu modelele smart TV The Serif.
Editează
Da, Mod Joc (Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, 4K@120Hz (HDMI Port 4) Editează
Multumesc. Dar as dori un raspuns oficial Samsung. Nu sunt sigura ca scoate 120 hz/120 frame pe portul 4, vorbind clar de modelul 43 inch. Editează
Buna ziua. Scrie pe site la Samsung ca da, desi are PQI de 2800 (atat cel de 43, cat si cel de 49 inch). Iar cel de 55 are PQI 3200, ceea ce ma face sa cred ca doar cel de 55" are panel de 100Hz Editează
Sunt fixe si au 895.5 x 417.2 mm Editează
Ce distanta este intre picioare? Vreau sa stiu daca incape o comoda intre picioare Editează
Salut!
Modelul smart TV The Serif (LS01T) nu suportă standardul VESA, fiind compatibil doar cu standul de suport inclus în pachet.
Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Dorin Tatu 14 Dec 2023 Editează
Vine cu suportul acela dib imagine(