Slab
Adauga comentariu
Televizor LED Smart Toshiba, 165 cm, 65U6663DG, Ultra HD
Caracteristici generale
| Diagonala display | 165 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2017 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm 1 x SCART 4 x HDMI 1 x RF 1 x D-sub 15 pin 1 x S/PDIF 1 x Composite In 1 x AV |
Smart TV
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix |
| Caracteristici cheie | Screen Mirroring |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tehnologii imagine | Zoom modes Digital Noise Reduction Dynamic contrast Comb filter Progressive Scan |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus DTS HD Stereo DTS Decoder Equalizer (5 band) Dolby Audio |
| Putere difuzoare integrate | 24 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
Consum energie
| Consum energie electrica | 118 W |
Dimensiuni
| Greutate cu stand | 26 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Sistem montare pe perete
| Compatibilitate VESA | 400 x 400 |
Brand: Toshiba
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Se instaleaza fara probleme cardul Editează
A primit update-ul mult asteptat?
Acum are aplicatia HBO GO instalata?
Danke!!
Editează
Este fabricat inTurcia petru piata din UK! Editează
Este fabricat in Turcia petru piata din UK! Editează
Nu are HBO GO, se asteapta un update la interfata smart pe 31 Ianuarie posibil sa apara atunci:
Notificare:
Notificare privind modificările aduse interfeței utilizatorilor Toshiba Smart TV, inclusiv MediaGuide și MediaGuide Replay
Începând cu 31 ianuarie 2018, portalul Smart TV al Toshiba va fi actualizat pentru a vă oferi o navigare mai rapidă și o experiență mai bună Nu este necesară nicio acțiune pe partea dvs., televizorul dvs. Va încărca automat noua versiune a portalului odată ce încercați să îl porniți după această dată. Rețineți că funcțiile MediaGuide și MediaGuide Replay nu vor mai fi acceptate și accesibile după această actualizare. Pentru utilizatorii de televiziune care doresc în continuare să vadă informațiile despre programele electronice, acest lucru poate fi atins prin apăsarea butonului "Ghid" de pe telecomandă.
Înțelegerea dvs. Este apreciată.
www.toshiba.com.ro/television/
Editează
Nu are HBO GO Editează
Si se poate instala HBO GO de pe app store? Editează
Da, conform www.displayspecifications.com/en/model/e762c42. O confirmare de la cei care-l au este binevenita Editează
USB 1x USB3.0 + 2x USB2.0
toshiba-tv.com/ro-ro/55u6663dg
Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Doryn 07 Sep 2018 Editează
Am descoperit cauza restartarii televizorului atunci cand incearca sa se conecteze la internet: convertorul de fibra optica de la digi (rcs rds) care este si router îmi restarta televizorul. Eu l-am dus si in service la DEPANERO unde, minune, televizorul a mers perfect pe internet iar cand l-am adus acasa, restart, restart, restart. Am scos din priza convertorul fibra optica/router wifi de la digi si am transformat telefonul mobil in hotspot wifi, am conectat televizorul la el si a mers imediat pe internet fara probleme, fara restartari. Am luat legatura cu furnizorul de internet digi ca sa-mi schimbe aparatura. Imi cer scuze personalului eMag ca l-am deranjat cu o problema care era din cauza aparaturii de la digi (rcs-rds).