Bunicel
Adauga comentariu
Televizor LED Smart Android Philips, 123 cm, 49PUS6501/12, 4K Ultra HD, Clasa B
Caracteristici generale
| Diagonala display | 123 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2016 |
| Culoare | Argintiu |
| Interfata | 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm 4 x HDMI 3 x USB 1 x S/PDIF CI+ slot 1 x AV |
Smart TV
| Sistem de operare | Android |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube |
| Caracteristici cheie | Ambilight Inregistrare USB |
| Tip procesor | Quad core |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tehnologii imagine | Micro Dimming Pro Ultra rezolutie Perfect Natural Motion Pixel Precise Ultra HD |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | DTS Premium Sound Smart Sound Sunet clar |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
Consum energie
| Consum energie electrica | 99 W |
| Putere consumata in stand-by | 0.3 W |
| Consum anual energie | 144 kWh |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 1099 x 220 x 693 mm |
| Dimensiune fara stand | 1099 x 79 x 643 mm |
| Greutate cu stand | 12.5 Kg |
| Greutate fara stand | 12 Kg |
| Dimensiune cutie | 1200 x 160 x 775 mm |
| Greutate cutie | 16 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Sistem montare pe perete
| Compatibilitate VESA | 400 x 200 |
Brand: Philips
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Salut am un tv identic si problema la fel, ecranul e negru si doar sunetul se aude, cum ai rezolvat problema?
Salut, de 2 zile nici mie nu. Mi apare decat ecran negru si nimic altceva la pornirea tv. Ului, cum ai rezolvat problema?
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Dimpotriva, problema dvs este des intalnita, chiar am patit-o si eu fix la acelasi interval de timp, 2 ani jumatate dupa achizitie. Atat sunt facute sa reziste, trist. Un TV bun de altfel, dar pacat ca nu are o fiabilitate mare.
Cand apesi pe butonul din mijloc OK iti apar toate sursele dupa care apesi pe sageata din stanga si vei putea alege favoritele. Succes Editează
In principiu e prostie maxima sa te duci cu stick sau cu HDD pe usb in spate la tv. Acum totul se face prin retea, te conectezi la un server cu samba sau via sftp (over ssh). Cine cumpara tv-ul asta si nu a folosit, nu a auzit de KODI, da banii pe el degeaba. Evident ca citeste si m2ts..... Editează
HBO GO functioneaza/ruleaza numai cand esti conectat WI-FI. Editează
A reusit cineva sa instaleze GBO GO? Editează
Nu are, trebuie achizitionat separat Editează
Cel mai probabil fisierul mkv are o problema. Incearca sa pui alt fisier. Editează
Daca adaugi un mouse, poti face asta fara nicio setare. Eu am atasat unul care are USB dongle, deci nu am incercat prin Bluetooth. Nu stiu daca este mouse-ul de vina sau TV-ul, insa nu se misca suficient de fluid pentru o experienta placuta Editează
La aspectul acesta, Phillips sta cel mai bine fata de concurenta. Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
B333RRY 09 Dec 2021 Editează
Nu este asa.... Eu il am din 06 Feb 2017. Foarte uzat de cei 3 copii. Nu am probleme cu el.