Foarte slab
Adauga comentariu
Telescop Celestron PowerSeeker 70EQ
Estimat livrare în:
Caracteristici generale
| Tip | Refractor |
| Destinat pentru | Incepator |
| Distanta focala | 700 mm |
| Apertura | 70 mm |
| Raport focal | f/10 |
| Aplicatii compatibile | Luna si Planete |
| Design optic | Achromat |
| Zoom optic | 175x |
| Rezolutie (arcsec) | 1.65 |
| Magnitudinea stelara maxima | 11.7 |
| Distanta focala ocular | 20 mm |
| Tip montura | Ecuatorial |
| Constructie tub | Tub intreg |
| Night Vision | Da |
| Infrared | Nu |
| Greutate | 8.62 Kg |
Brand: Celestron
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Mărește sau micșorează fontul 100%
ViciuS 19 Feb 2025 Editează
Samsung iti genereaza imaginea cu ajutorul tehnologiei AI in nici un caz nu poti compara un telescop cu nici un telefon