Foarte multumit
Adauga comentariu
Telefon mobil Samsung Galaxy S23 FE, Dual SIM, 8GB RAM, 128GB, 5G, Graphite
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | Exynos 2200 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.8 GHz 2.5 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor geomagnetic |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Gri grafit |
| Dimensiuni | 76.5 x 8.2 x 158 mm |
| Greutate | 209 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.760 W/kg Corp: 1.045 W/kg |
| An aparitie | 2023 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.4 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Functii display | 403 ppi FHD+ Rata de reimprospatare la 120 Hz 1450 nits |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 8 MP Telephoto 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K 8K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama Slow motion Mod portret Temporizator |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4500 mAh |
Brand: Samsung
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Cel de 25w sau 30w Editează
Salut!
Funcția AI Circle to Search permite obținerea de informații detaliate legate de obiectul sau produsul încercuit pe ecranul terminalului.
Editează
Salut!
Pachetul terminalului Galaxy S23 FE nu conține o pereche de căști bluetooth Galaxy Buds.
Editează
Salut!
Pachetul telefonului Galaxy S23 FE nu conține o pereche de căști bluetooth Galaxy Buds.
Editează
Si eu doresc sa stiu daca i sde poate pune un card de memorie suplimentar? Editează
Salut!
Terminalele Galaxy S23 FE nu suportă carduri de memorie (nu există un compartiment dedicat acestora).
Editează
Salut! Fiind un utilizator de S23 FE, are si eSIM. Editează
Salut!
Terminalele Samsung Galaxy S23 FE destinate pieței europene suportă tehnologia eSIM.
Editează
Salut!
În cazul în care nu ai făcut-o deja, îți recomandăm să contactezi direct reprezentanții eMAG, prin intermediul secțiunii dedicate (Suport clienți), pentru a solicita informații suplimentare în acest sens.
Editează
Il puteti folosii pentru uz zilnic, nu afecteaza bateria. Editează
Salut!
Nu trebuie să îți faci griji, modelul Galaxy S23 FE suportă încărcarea rapidă (25W), motiv pentru care poți utiliza încărcătorul respectiv în mod permanent.
Editează
Salut!
Bateria modelului Galaxy S23 FE poate oferi până la 8 ore de autonomie cu ecranul pornit (această cifră poate fluctua în funcție de modul de utilizare a telefonului, mod ce este unic pentru fiecare persoană), iar din informațiile oferite mai sus, se pare că vorbim de un consum normal în contextul asociat (redare video via platforme de socializare, respectiv Youtube).
Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Lavinia Maria 12 Mar 2025 Editează
Aveți activat luminozitatea adaptabila probabil.