Excelent
Adauga comentariu
Telefon mobil Samsung Galaxy J3 (2016), Dual SIM, 8GB, 4G, Black
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Micro SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 4.1 |
| Versiune sistem operare | Android 5.1 |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa procesor | 1.5 GHz |
| Senzori | Accelerometru Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 71 x 7.9 x 142.3 mm |
| Greutate | 138 g |
| An aparitie | 2016 |
| Altele | display de 5 inch |
| Tehnologie | 4G 3G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 5 inch |
| Tip display | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1280 x 720 |
| Functii display | 16 milioane de culori |
Memorie
| Memorie interna | 8 GB |
| Memorie RAM | 1.5 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Standard |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 2600 mAh |
Brand: Samsung
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Recenziile sunt majoritar pozitive, telefonul fiind lăudat pentru raportul calitate‑preț, ecranul Super AMOLED și rularea fluentă la aplicații uzuale. Unii utilizatori semnalează totuși rezerve privind memoria internă, calitatea camerei și autonomia variabilă.
Generat cu AI in baza părerilor cumpărătorilor.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Salut!
Modelul Galaxy J3 2016 suportă carduri de memorie de tip microSD de până la 128 GB.
Editează
Salut Florin!
În cazul în care nu ai făcut-o deja, te rugăm să ne contactezi prin intermediul centrului de suport Samsung, la numerele de telefon 080087267864 (apel gratuit), 0800872678 (apel efectuat din rețeaua DIGI), respectiv *8000 (apel tarifat în reţea), pentru a ne ajuta cu mai multe detalii în ceea ce privește situația menționată.
Editează
Salut! Modelul J3 2016 nu vine la pachet cu acest accesoriu. Editează
DA ESTE COMPATIBIL SANT PE ABONAMENT PE 4G MERGE FB Editează
Da are amprenta Editează
Nu are amprenta Editează
NU STIU:( Editează
Cu Call Recorder descarcat din Google PLay. Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Conectează-te pentru a continua
Intră în contul tău eMAG ca să începi conversația cu iZi.
Intră în cont
Tau Razvan Stefan 02 Oct 2023 Editează
Daca te joci pubg toata ziua