Am atasat poza cu ceea ce imi apare pe display la fiecare atingere
Adauga comentariu
Telefon mobil Samsung Galaxy A31, Dual SIM, 128GB, 4G, Prism Crush Blue
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | MediaTek Helio P65 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 1.7 GHz 2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 73.1 x 8.6 x 159.3 mm |
| Greutate | 185 g |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.4 inch |
| Tip display | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 48 MP Wide 8 MP Ultrawide 5 MP Macro 5 MP Depth |
| Rezolutie camera frontala | 20 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Samsung
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Cu o aplicatie Editează
I-ați frate PC pentru gaming, lasă telefonul Editează
Ai procedat gresit, intra la sounds si de acolo schimbi toate sunetele Editează
Salut!
Dacă este posibil, te rugăm să ne contactezi prin intermediul centrului de suport Samsung, la numerele de telefon 0800872678 (apel gratuit), respectiv *8000 (apel tarifat în reţea), pentru a fi redirecționat către cel mai apropiat centru service autorizat, în vederea înlocuirii ecranului.
Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Pop Sergiu 05 Mar 2022 Editează
Eu de vreo 5 ori l-am scăpat pe jos de la ureche direct pe beton, cu husa și nu are nimic.