Telefon mobil Samsung Galaxy A16, Dual SIM, 128GB, 4GB RAM, 4G, Light Green
Telefon mobil Samsung Galaxy A16, Dual SIM, 128GB, 4GB RAM, 4G, Light Green
Estimat livrare în:
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz 2 GHz |
| Senzori | Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor geomagnetic |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni | 77.9 x 7.9 x 164.4 mm |
| Greutate | 200 g |
| SAR (W/kg) | |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii display | FHD |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 5 MP Ultrawide 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 13 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Panorama Slow motion |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Samsung
Pretul produsului include costul de 0.1 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (438 de review-uri)
Recomand
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Foarte multumit
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (31 de intrebari)
Dacă am o hisă cu încărcare wirless oare aș putea să-l încarc wirless chiar dacă nu are funcția? Editează
Daca dai cu dintii de trotuar si ti-i rupi pe toti, mai poti sa musti din paine? Editează
Da bosule, incarca pana ieri. Logic ca nu, daca zice ca nu are incarcare wireless logic ca nu incarca. Editează
Da merge cu orice rețea numai nu 5g. Dacă vrei 5g ia-ți samsung galaxy a16 5g Editează
Bună ziua! Am achiziționat un telefon modelul acesta de 128 gb și când îl aprind îmi cere un cod. știe cineva care este codul? Editează
Poate lai achiziționat de la cineva care la făcut retur și a pus cod Editează
Daca l-ai acizitionat in sistem resigilat, sigur are cod de la fostul cumparator. Am patit si eu cu produse resigilate. In ultima perioada, Emag isi cam bate joc de produsele returnate si repuse la vanzare, deoarece nu trec printr-un proces de verificare si curatare. Am achizitionat candva un ceas resigilat care era plin de pamant, efectiv ziceai ca a dormit in sant cu el cine l-a avut cumparat. Bataie de joc! Editează
Pai tine in functie de cat si cum il folositi
daca va uitati la filme sau va jucati pe el, va poate tine cateva ore
Editează
Este nou Editează
Buna ziua!
am achizitionat telefonul si as dori o recomandare pentru incarcator fast charger?
sunt atatea modele ca nu stiu ce sa iau sa fie ok.
multumesc! Editează
Oricare încărcător original Samsung. Oricare putere ar avea se va încarcă destul ce încet ca din câte am înțeles telefonul are viteza de încărcare mică.
Încărcătorul ar fii bine să fie vândut și livrat de emag ca de la alții poți primi fake.
Editează
Incarcator de 45W si este chiar ok. Dar in general toate de la Samsung au fast charging Editează
