Foarte multumit
Adauga comentariu
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Mediatek Dimensity 8400 Ultra |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 3.2 GHz 3 GHz 2.1 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 160.8 x 8.3 x 75.2 mm |
| Greutate | 195 g |
| SAR (W/kg) | 0.95 |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1220 x 2712 |
| Functii display | Dolby Vision HDR10+ 120 Hz 68B colors 1400 nits (HBM) 3200 niti (varf) |
Memorie
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Ultrawide 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 20 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Panorama HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Da |
| Capacitate baterie | 6000 mAh |
Brand: Poco
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Nu nu are Editează
Nu are eSIM Poco X7 Pro Editează
Din cate stiu este un adaptor, la poco f3 a venit cu acel adaptor. Editează
Depinde de noroc, in mod normal telefonul nu vine cu incarcator, trebuie sa achizitionezi separat, uneori mai vin ca si cadou, depinde de bundle Editează
Mulțumesc! Editează
Are aplicație radio dar doar radio online în care găsești și posturi românești. Aplicație radio fizic pe frecvențe FM 88-108 MHz nu are. Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Cozac Radu 07 Mar 2026 Editează
CATEGORIC! + Filmare 4K 60FPS, încărcare rapidă la 90W, IP68 și Gorilla Glass 7i pe față