Excelent
Ma declar multumit de produs.
Adauga comentariu
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 870 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 3.2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 72.5 x 8 x 160.8 mm |
| Greutate | 188 g |
| SAR (W/kg) | Corp 0.99 Cap 1.18 |
| An aparitie | 2021 |
| Altele | Tehnologie incarcare 65W SuperVOOC 2.0 aptX HD |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.55 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 5 HDR10+ 90 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 16 MP Ultrawide 2 MP Macro 50 MP Wide 13 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Detectia fetei Panorama HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 4500 mAh |
Brand: OPPO
Pretul produsului include costul de 0.83 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Daca nu ma insel ai tot ce trebuie in cutie Editează
La prima incarcate mi sa infierbantat cam tare. (in proncipiu in spate, dar destul de múlt sí inainte pe ecran) Este NORMAL? (apropo dupa prima pornire bateria era aproape la zero) Editează
Aparent are stereo speakers - cauta pe Google: "The Reno6 Pro 5G (Snapdragon) has a fairly standard stereo speaker setup" Editează
Buna ziua!
Nu se poate atasa card de memorie pe acest telefon.
Editează
Buna ziua!
Nu se poate atasa un card de memorie extern.
Editează
Da, are esim Editează
Buna ziua!
Telefonul nu suporta eSIM.
Editează
Buna ziua!
Telefonul nu suporta eSIM.
Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%