Se încarcă
Telefon mobil OnePlus 7T, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, Glacier Blue
Telefon mobil OnePlus 7T, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, Glacier Blue
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | LE 5.0 aptX AptX HD |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 855+ |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.96 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 74.44 x 8.13 x 160.94 mm |
| Greutate | 190 g |
| An aparitie | 2019 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.55 inch |
| Tip display | Fluid AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Telephoto 48 MP Wide 16 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Detectia fetei Panorama HDR Slow motion Time-lapse |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 3800 mAh |
Brand: OnePlus
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (125 de review-uri)
Il am din 2020
Adauga comentariu
Telefon fara aplicatii inutile
Adauga comentariu
Excelent chiar si dupa un an!
Ecranul e superb prefer de multe ori sa urmaresc clipuri you tube pe telefon decat pe tv smart!!!
Recomand, pare un telefon care o sa tina bine multi ani!
Adauga comentariu
Plusuri: se încarcă și se mișcă bine. Minusuri: 0 suport software și poze dezamagitoare. Si plin de buguri software...
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (25 de intrebari)
L-am cumparat si nu are... Multumesc pentru raspuns.... Editează

















Ionut Chirita 02 Apr 2023 Editează
Sunt nevoit să revin după un update la Android 12, dual SIM nu mai funcționează. Practic nu mai vede decât o cartelă, telefonul a devenit peste noapte single SIM!!! Este absolut deranjat îl folosesc mult pentru apeluri aveam cartelă personală și cea de serviciu, acum nu mai pot folosi decât una dintre ele! NU FACEȚI UPDATE LA ANDROID 12!