Super
Adauga comentariu
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | Mediatek Dimensity 7200 Pro |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 76.32 x 8.55 x 161.74 mm |
| Greutate | 190 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.99 W/kg Corp: 1.29 W/kg |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1084 x 2412 |
| Functii display | 394 PPI Rata de raspuns la atingere 240 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide 50 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Mod portret Night mode |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Nothing
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Recenziile sunt în general foarte pozitive, utilizatorii laudă performanța și fluiditatea Nothing OS, autonomia bateriei și designul distinct cu glyph iar camerele sunt bune pentru segmentul midrange. Există unele rezerve privind încărcarea și apariția ocazională a burn in.
Generat cu AI in baza părerilor cumpărătorilor.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Cu ce telefon l-ai comparat de spui ca este punctul slab cameta?
Din cate am vazut prin comparatii cu telefoane recunoscute pentru camerele lor bune, acest telefon sta mai bine ca multe dintre ele!
Adauga comentariu
Nu, nu are. Editează
Este rezistent la stropi si praf, certificat IP54, nu la scufundari... Editează
Nu are. Editează
Varianta de 128 GB vanduta si livrata de Emag este MILK, eu asa l-am primit. Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Conectează-te pentru a continua
Intră în contul tău eMAG ca să începi conversația cu iZi.
Intră în cont
Doncu Florian 14 Mar 2026 Editează
Nu am probleme cu el din contră Sint mulțumit