Telefon mobil Nokia 2720 Flip, Dual SIM, 4G, Black
Produs cu urme serioase de utilizare, ambalaj in stare buna, zgarieturi profunde ecran, zgarieturi profunde spate, accesorii utilizate.
41999 Lei
Economisesti 9000 Lei
32999 Lei
Iti mai recomandam si
Descriere
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tehnologii | 4G 3G 2G |
| Conectivitate | Wi-Fi Bluetooth GPS |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 54.5 x 192.7 x 11.6 mm |
| Greutate | 118 g |
| RO-ALERT | Nu |
| Stare retea | Deblocat |
Afisare
| Dimensiune ecran | 2.8 inch 1.3 inch |
| Tip display | TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 320 x 240 |
Memorie
| Memorie interna | 4 GB |
| Memorie RAM | 512 MB |
| Slot card memorie | MicroSDHC |
Conectivitate
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Porturi | microUSB Jack 3.5 mm |
Foto video
| Rezolutie camera principala | 2 Mpx |
| Numar camere | 1 |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 1500 mAh |
Brand: Nokia
Pretul produsului include costul de 0.36 lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
Alti clienti au vizitat si
Review-uri (27 de review-uri)
Foarte slab
Adauga comentariu
Este făcut pentru seniori, copiii îl arunca din prima secunda. Și da, are un preț exagerat. Tehnologia a avansat și s-a ieftinit ex: huawei y6
M-ar interesa un astfel de telefon dacă s-ar limita doar la: agenda, ceas, calendar, calculator un player mp3 și poate un radio. Fără camere, ori aplicații, care oricum nu merg bine și care încurca tare (telefonul de sus e pom de craciun la meniu, și nu exagerez)! Pentru asta exista alte modele.
Bateria sa țină o luna. Afișajul mare și simplu. Meniul sa fie simplu, nu stufos încât sa te pierzi pe acolo. Apelare rapida, sau agenda cu foto. Pe capac sa afișeze prin semnal luminos apel pierdut, mesaje și nivelul bateriei precum era la Motorola w220, sau dacă se poate afișat ceasul. As cumpara oricând un astfel de telefon și as da și 500
Am meu tine, intrați în sistem și dezactivați internetul dat de rețeaua din care faceți parte, că așa am făcut și eu. Primele 3 formatări formați pateria care trebuie să stea la încărcat 12 ore de cate 3ori deoarece este un produs nou care momentan nu sa putut fosta bateria de cei de la compania NOKIA
Stie cineva daca are speaker. As vrea sa cumpar unul pentru mama mea, care are ceva probleme cu auzul. Aude telefonul exclusiv in modul speaker.
Bun
Adauga comentariu
Dacă îl ții pe masă, în mod avion, cu siguranță va ține bateria 20 de zile. Eu unul sunt foarte dezamăgit de această achiziție.
Recomand
Adauga comentariu
Foarte multumit
Adauga comentariu
Nu merita
Adauga comentariu
Bateria se descarca in 2-3 zile
Adauga comentariu
Recomand
Si inca ceva: cartela este de tip nanosim si nu microsim cum apare in specificatiile de pe emag (a trebuit sa ma duc la dealer sa cer o cartela nanosim care sa se potriveasca la acest tip de telefon). EMag, va rog sa corectati la specificatii.
Adauga comentariu
Telefon slab dezamagitor
Adauga comentariu
Poate incercati solutia de aici: www.nokia.com/phones/en_gb/support/nokia-2720-user-guide/change-text-size
Recent adaugate la Favorite
Intrebarile si raspunsurile clientilor (7 intrebari)
Buna ziua!
Azi am luat telefonul dar in pachet nare numai incarcatorul!!!
Nar trebui sa aiba si casti la pachetul? Editează
21 Ian 2020
N-ar trebui sa aiba casti, dar eu n-am primit nici cablu usb, cu toate ca pe site-ul Nokia am gasit aceste informatii:
Conținut cutie
Dispozitivul Nokia 2720 Flip
Ghid de pornire rapidă
Încărcător
Încărcător USB
Editează
23 Ian 2020
Multumesc!!!
am rezolvat problema am luat casti separat!
Editează
24 Noi 2019
Sunt acele telefoane folosite in magazine pentru prezentare de produs, ca si ideie acele produse stii ca merg la sigur deoarece au fost forjate de clienti dar in schimb vin cu mici zgarieturi sau poate cazaturi dupa caz de la folosire ceea ce e normal in acest caz. Editează
Mihai 30 Oct 2019 Editează
La 150 lei vrei sa iti si gateasca?
Inainte de a lasa astfel de comentarii, ganditi-va si voi ca tehnologia aia 4G costa, aplicatiile prezente pe el costa, productia costa, depozitarea costa, transportul costa.
Vrei un telefon de 80 euro sa se miste ca un Note 10 si sa te tina bateria o saptamana?