Telefon mobil Nokia 105 (2019), Dual SIM, Black
Telefon mobil Nokia 105 (2019), Dual SIM, Black
Estimat livrare în:
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Single SIM |
| Tip SIM | Mini SiM |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 49.2 x 14.4 x 119 mm |
| Greutate | 73 g |
| SAR (W/kg) | Nici o informatie disponibila |
| An aparitie | 2019 |
| Tehnologie | 2G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 1.77 inch |
| Tip display | TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 120 x 160 |
Memorie
| Memorie interna | 4 MB |
| Memorie RAM | 4 MB |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Blit | Nu |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 800 mAh |
Brand: Nokia
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (452 de review-uri)
Foarte slab
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (31 de intrebari)
Da, guvernul asculta prin SIM Editează
Da, este minunat, am încercat gta 6 pe el, mi a mers în 500 fps pe ultra. Editează
Cel cu care Nokia ne-a obisnuit:
Apeluri
Agenda
Ceas
Radio
Mesaje
Lanterna
Calculator
Calendar
Setari
Ceva jocuri
Editează




