Bun foarte durabil REZISTENT BATERIA TINE BINE CHIAR SI DUPA 4 ANI
Adauga comentariu
Telefon mobil Nokia 1, Dual SIM, 8GB, 4G, Dark Blue
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Micro SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 4.2 A2DP |
| Versiune sistem operare | Android 8.1 |
| Model procesor | ARM Cortex-A53 MediaTek MT6737M |
| Frecventa procesor | 1.1 GHz |
| Senzori | Accelerometru Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 67.8 x 9.5 x 133.6 mm |
| Greutate | 131 g |
| An aparitie | 2018 |
| Tehnologie | 4G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 4.5 inch |
| Tip display | LCD IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 480 x 854 |
Memorie
| Memorie interna | 8 GB |
| Memorie RAM | 1 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 5 MP Standard |
| Rezolutie camera frontala | 2 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 2150 mAh |
Brand: Nokia
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
DA! ARE MENIU IN LIMBA ROMANA! Editează
Buna ziua! Da, are si meniu in limba romana Editează
Buna ziua! Da, merg pe Digi Editează
4 nuclee. Are ecran slab si camere foto slabe. In rest e rapid. Editează
Stai linistita Dorina. Primesti raspuns la orice intrebare. Editează
Buna ziua, va ascultam! Editează
Nu este codat. Se poate folosi in orice retea. Editează
Buna ziua! Se poate folosi in orice retea, o zi buna Editează
Confirm cele mentionate mai sus Editează
Benzile de frecventa in care functioneaza terminalul sunt: GSM850/900/1800/1900, WCDMA 1,5,8. LTE cat4, B1,3,5,7,8,20,38,40), GSM900/1800. WCDMA 1,8. LTE cat4, B1,3,5,40,41, sursa: www.nokia.com/ro_ro/phones/nokia-1 Editează
Site-ul oficial Nokia mentioneaza urmatoarele:
Viteză rețea LTE Cat. 4, GSM850/900/1800/1900, WCDMA 1,5,8.
LTE cat4, B1,3,5,7,8,20,38,40
GSM900/1800. WCDMA 1,8. LTE cat4, B1,3,5,40,41
Editează
GSMArena spune ca bateria este detasabila.
www.gsmarena.com/nokia_1-9052.php
Editează
Da, bateria este detasabila Editează
Led de notificare nu are, iar bateria de 2150 Ma este detasabila. Am telefonul. Editează
Nu are led de notificare. Bateria e detasabila. Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%