Telefon mobil Motorola Moto g34, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G, Charcoal Black
Telefon mobil Motorola Moto g34, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G, Charcoal Black
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Husa Telefon Incarcator telefon Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 162.7 x 74.64 x 7.98 mm |
| Greutate | 180 g |
| SAR (W/kg) | Corp: 1.26 W/kg Cap: 0.90 W/kg |
| An aparitie | 2023 |
| Altele | Incarcare rapida IP52 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.53 inch |
| Tip display | IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 1600 x 720 |
| Functii display | Aspect Ratio: 20:9 FHD+ 269 PPI Rata de refresh 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Wi-fi hotspot |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama HDR Night mode |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Motorola
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (32 de review-uri)
Ce spun cumpărătorii
Recenziile sunt în general pozitive; telefonul oferă un raport calitate preț bun, performanță rezonabilă pentru uz zilnic și gaming și sunet puternic, iar camerele și ecranul sunt acceptabile pentru preț. Cu toate acestea apar unele rezerve legate de autonomie și calitatea convorbirilor.
Generat cu AI in baza părerilor cumpărătorilor.
Bun
Ii acord 4 stele pentru faza cu convorbirile. Altfel este un telefon bun in raport pret/performanta.
Adauga comentariu
Foarte multumit
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (8 intrebari)
O cartelă + esim Editează
Merge numai cu una fizica si cu un eSIM ca nu are 2 sloturi Editează
Da, doar ca numai 1 fizica si un eSIM Editează
Ambele sunt disponibile Editează
Da, are NFC Editează
Bună ziua
Vă rog să-mi spuneți dacă acest telefon își face upgrade la Android 14 și dacă se poate asocia cu smartwatch de la alți producători. Mulțumesc Editează
Buna ziua, va multumim pentru interesul acordat telefoanelor Motorola. Modelul g34 vine cu Android 14. Telefoanele Motorola pot fi folosite cu ceasuri inteligente compatibile Android, recomandam sa aveti in permanenta cea mai noua versiune de software. Multumim. Echipa Motorola. Editează
Bună dimineața.
Rog precizări dacă telefonul are folie de protecție și se poate face actualizarea la Android 14. Editează
Buna ziua, va multumim pentru interesul acordat telefoanelor Motorola. Modelul moto g34 5G vine cu Android 14. Are in pachet incarcator de 20W si cablu USB. Nu are folie de protectie. Multumim. Echipa Motorola. Editează












filip dacian 07 Oct 2025 Editează
Spune-mi te rog, are NFC,în specificații nu spune? Multumesc