Telefon mobil Motorola g86 Power, Dual SIM, 256GB, 12GB RAM, 5G, PANTONE Spellbound (dark blue)
Telefon mobil Motorola g86 Power, Dual SIM, 256GB, 12GB RAM, 5G, PANTONE Spellbound (dark blue)
Estimat livrare în:
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | MediaTek Dimensity 7300 |
| Numar nuclee | 8 |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Cheie SIM Carcasa protectie |
| Culoare | Albastru inchis |
| Dimensiuni | 74.74 x 8.65 x 161.21 mm |
| Greutate | 198 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.89 W/kg Corp: 1.32 W/kg |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | POLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2712 x 1220 |
| Functii display | 446 PPI Rata de reimprospatare de 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Ultrawide 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Panorama Slow motion Detectie zambet Time-lapse Mod portret Temporizator Night mode Inregistrare duala |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Capacitate baterie | 6720 mAh |
Brand: Motorola
Pretul produsului include costul de 0.35 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (16 review-uri)
Mulțumit și așteptări depășite
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Recomand
Adauga comentariu
Super
stelele le dau pentru ce ofera la bani astia.
Merita 5 stele la toate, performanta, sunet, foto/video dar mai ales baterie.
Unde as da mai putin 33w, incarcator pe moto peste 10% din pretul telefonului? La bateria asta mare, o sa dureze incarcarea cat dura la telefoanele mai vechi dar cu jumate de baterie.
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Acceptabil
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Decent
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (3 intrebari)
Da, a primit. Cine nu a primit până acum, va primi sigur cât mai rapid. Editează
Nu există reclame. Reclamele sunt separate din fiecare aplicație sau joc instalat. Pentru reclame dezactivare în aplicații și jocuri trebuie setat un DNS. Editează
Da, este precis. Editează

















The Mask 09 Mar 2026 Editează
Motorola g86 power are reclame?! Glumești